FORMY PŁATNOŚCI


Abyś mógł bezpiecznie złożyć zamówienia na naszej stronie, oferujemy Ci różne formy płatności dostosowane do Twoich potrzeb. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i opisy poszczególnych form płatności dostępnych na naszej stronie.

Bezpieczne płatności

  • * Nie zachowujemy numerów kart płatniczych. Te dane osobiste są przekazywane bezpośrednio do banków, z którymi współpracujemy i nie mamy do nich dostępu.
  • * Twoje dane są kodowane podczas przekazywania ich do banku, co czyni je nieczytelnymi. Są one dostępne wyłącznie dla banku, do którego są przekierowywane.

Aby ułatwić dokonywanie zakupów, proponujemy następujące formy płatności :

 

przelew bankowy Przelew na konto bankowe

 

Prosimy w tytule przelewu umieścić numer zamówienia oraz imie i nazwisko osoby składającej zamówienie. Jeżeli płatności dokonuje inna osoba prosimy o skontaktowanie się z nami abyśmy mogli zidentyfikować płatność. Uwaga! Należy pamiętać że przelew międzybankowy zwykle jest księgowany na rachunku na nastepny dzień roboczy.

Visa Mastercard Karty kredytowe

W przypadku płatności dokonywanej kartą kredytową kwota, którą należy uiścić za zamówienie zostanie zarezerwowana na Twojej karcie. Karta zostanie automatycznie obciążona w momencie zatwierdzenia zamówienia. Aby dokonać płatności, należy podać następujące informacje : numer karty kredytowej, datę ważności, nazwisko posiadacza karty oraz kod bezpieczeństwa (CVV lub CVC).

Card Validation Code (CVC) i Card Verification Value (CVV) są dodatkowymi 3-cyfrowymi kodami bezpieczeństwa, które wydrukowane są na odwrocie karty i mają na celu potwierdzenie jej przynależności. Na kartach VISA czy MasterCard ten kod jest wydrukowany na odwrocie karty kredytowej.
paiement-1

Paypal Paypal


Nie masz jeszcze konta PayPal ?
Jeżeli chcesz złożyć zamówienie nie podając numeru karty płatniczej, masz możliwość dokonania opłaty przy użyciu PayPal. Aby to zrobić, należy otworzyć bezpłatne konto osobiste w systemie PayPal. Następnie, aby dokonać płatności, wystarczy podać adres email oraz hasło dostępu na stronie PayPal. Z tego systemu będziesz mógł korzystać również przy zakupach na innych stronach internetowych, nie tylko na stronie dekoracjereligijne.pl. Żadna dodatkowa opłata za uiszczenie płatności nie zostanie od Ciebie pobrana! Konto można otworzyć na stronie : www.paypal.pl

Masz już konto PayPal ?
W trakcie dokonywania płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayPal. Po dokonaniu płatności, zostaniesz ponownie przekierowany na naszą stronę.
Uwaga : Nie zapomnij, że musisz dysponować wystarczającą sumą na Twoim koncie PayPal, aby móc uregulować opłatę za zamówienie.