Nasza firma działa na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się projektowaniem i drukowaniem wszelkiego typu materiałów reklamowych, folderów, prospektów  i  znaków graficznych. Od ponad 10 lat drukujemy również banery. Posiadamy nowoczesny park maszynowy (plotery wielkoformatowe), który stale modernizujemy. Nasi graficy dbają o najwyższą jakość projektu i wydruku. Codziennie realizują nietypowe zlecenia, stając się przez to specjalistami w branży. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku postanowiliśmy rozwinąć działalność o wydruki  religijne.

Dzięki nowoczesnym technologiom i zastosowaniu druku wielkoformatowego oraz druku cyfrowego, możemy wydrukować dowolną grafikę (w dowolnym rozmiarze) na wielu różnorodnych materiałach (materiał banerowy, folie samoprzylepne, papiery fotograficzne/plakatowe, flagi, płótno malarskie, fototapety, materiały wystwiennicze i dekoracyjne).

Nasze projekty  możemy dowolnie zmodyfikować lub zaprojektować zupełnie nowe wzory na potrzeby każdego Klienta.

Pytania na temat produktów i sprzedaży prosimy kierować na adres: sklep@dekoracjereligijne.plub tel. 790 307 224

Realizujemy również dekoracje z plików powierzonych - pytania dotyczące wymagań technicznych prosimy kierować na adres: sklep@dekoracjereligijne.pl

Zapraszamy do współpracy szczególnie osoby duchowne a także osoby i firmy współpracujące z Parafiami w zakresie dekoracji na uroczystości religijne.